ZAKLJUČENO! Razpis za volitve člana izvršnega odbora strokovne sekcije medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov v medicini dela, prometa in športa (Rok: 30. 9. 2024)

Volitev za člana izvršnega odbora Sekcije medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov v medicini dela, prometa in športa za mandatno obdobje 2024 – 2028 (rok: 30. 9. 2024)

Sekcija medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov v medicini dela, prometa in športa na podlagi 15. člena Pravilnika o delu strokovnih sekcij Zbornice zdravstvene in babiške nege Slovenije – Zveze strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije razpisuje volitev za mandatnega obdobja 2024 – 2028 za:

•  člana izvršnega odbora strokovne sekcije – 1 mesto.

Razpisni pogoji:

• redna zaposlitev na ožjem strokovnem področju v Sloveniji najmanj 5 let za funkcijo člana/-ice izvršnega odbora strokovne sekcije;
  • članstvo v Zbornici – Zvezi najmanj 5 let za funkcijo člana/-ice izvršnega odbora.

Kandidat/-ka naj vloži:

• pisno kandidaturo, življenjepis z navedbo strokovne izobrazbe, delovnih izkušenj in dosedanjih aktivnosti na ožjem strokovnem področju.
  • dokazilo delodajalca o redni zaposlitvi na ožjem strokovnem področju v Sloveniji najmanj 5 let za funkcijo člana/-ice izvršnega odbora strokovne sekcije.
  • izjavo, da je član/-ica Zbornice – Zveze ter katero regijo/strokovno področje bi želel zastopati.

Pri izbiri članov izvršnega odbora sekcije se upoštevata regijski in strokovni princip.
Kandidati pošljejo kandidaturo na sedež volilne komisije do vključno 30. 9. 2024 v zaprti ovojnici s pripisom: »Volitve Sekcija medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov v medicini dela, prometa in športa – Ne odpiraj!« na naslov Zbornica – Zveza, Ob železnici 30a, 1000 Ljubljana.
Če kandidaturo pošljete priporočeno po pošti, se za dan, ko Zbornica – Zveze prejme vlogo, šteje dan oddaje na pošto.

Volitev bodo izvedena na strokovnem srečanju v mesecu oktobru 2024 (informacije o izobraževanju bodo naknadno javljene na internetni strani Zbornice – Zveze). Volilna komisija bo pregledala vse prispele kandidature in upoštevala samo tiste, ki bodo ustrezale razpisnim pogojem ter bodo prispele v razpisanem roku.

Lep pozdrav,
Predsednica Sekcije medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov v medicini dela, prometa in športa Biljana Gaberc, dipl. m. s., mag. bioinf.