ZAKLJUČENO! Razpis za podelitev priznanj za dosežke na ožjem strokovnem področju zdravstvene nege v urgentni dejavnosti za leto 2024 (Rok: 27.9.2024)

V skladu s 4. členom Statuta Zbornice – Zveze in Pravilnikom o priznanjih Zbornice – Zveze izvršilni odbor Sekcije medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov v urgenci s sklepom 07/04-2024 z dne 14. 5. 2024 objavlja

RAZPIS ZA PODELITEV PRIZNANJ ZA DOSEŽKE NA OŽJEM STROKOVNEM PODROČJU ZDRAVSTVENE NEGE V URGENTNI DEJAVNOSTI ZA LETO 2024

V letu 2024 bosta podeljeni do dve priznanji za dosežke na ožjem strokovnem področju. Priznanje bo podeljeno na strokovnem srečanju »Urgentni pacient«, ki bo 17. in 18. 10. 2024 v Termah Čatež.

Kriteriji za podelitev priznanja za dosežke na ožjem strokovnem področju:
•    pomemben dosežek na ožjem strokovnem področju,
•    pomemben prispevek k prepoznavanju ožjega strokovnega področja in strokovne sekcije,
•    aktivno delovanje na ožjem strokovnem področju,
•    aktivno delovanje v strokovni sekciji,
•    izražanje pripadnosti strokovni sekciji,
•    skrb za razvoj stroke in za izboljšanje obravnave pacientov na področju delovanja strokovne sekcije,
•    raziskovalno delo na ožjem strokovnem področju,
•    publicistično delo, pomembno za ožje strokovno področje,
•    najmanj 10-letno delo na ožjem strokovnem področju,
•    neprekinjeno članstvo v Zbornici – Zvezi zadnjih 5 let.

Predlog za dobitnika/co priznanja za dosežke na ožjem strokovnem področju mora vsebovati življenjepis kandidata/ke in izpolnjen obrazec Zbornice – Zveze »Predlog za podelitev priznanja za dosežke na ožjem strokovnem področju« z utemeljitvijo po posameznih kriterijih ter z lastnoročnim podpisom predlagatelja.

Prosimo, da predloge za dobitnika/ce priznanja za dosežke na ožjem strokovnem področju zdravstvene nege v urgentni dejavnosti pošljete na predpisanem obrazcu Zbornice-Zveze, v zaprti ovojnici s priporočeno pošto na naslov:  Zbornica – Zveza, Ob železnici 30a, 1000 Ljubljana, s pripisom »NE ODPIRAJ – Komisija za priznanja na ožjem strokovnem področju zdravstvene nege v urgentni dejavnosti«, do vključno 27.9.2024.

Če predlog za dobitnika/co priznanja pošljete priporočeno po pošti, se za dan, ko Zbornica-Zveze prejme vlogo, šteje dan oddaje na pošto.

Nada Macura Višić, dipl. m. s.
Predsednica Sekcije medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov v urgenci