Podkast Sekcije študentov ZNB
Stanje licenčnih točk
Iskalnik izvajalcev v ZBN
Obrazci

Zdravstveni delavci v iskanju svoje moči

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana

E irma.kiprijanovic@gmail.com

17/10/2024

Psihiatrična bolnišnica Idrija, Pot Sv. Antona 49, 5280 Idrija

Poglej na zemljevidu

Pozdravna beseda Sabina Vihtelič, članica UO DMSBZT Ljubljana, v imenu predsednice društva mag. Klavdija Širaj Mažgon, poslovna direktorica PB Idrija Urban Bole, mag. zn., pomočnik direktorja za področje zdr. nege v PBI

Osebna moč, moja izbira dr. Aleksander Zaletel, spec. klin. psih., predavatelj

Upanje kot antidot dr. Špela Hvalec, spec. klin. psih.

Razprava, odmor

Zaposleni v zdravstvu in njihovi viri osebne moči Jacinta Doberšek, viš. med. ses., prof. zdr. vzgoje

Razprava, zaključek, sklep seminarja in anketiranje Andreja Gruden, dipl. m. s.

Druženje članic in članov DMSBZT Ljubljana

Izobraževanje je namenjeno članom DMSBZT Ljubljana, ki želijo pridobiti in okrepiti znanja s področja učenja in pridobivanja veščin za komunikacijo.
Oddana je vloga za pridobitev licenčnih in pedagoških točk pri Zbornici – Zvezi.

Še nekaj o predavateljih:
ALEKSANDER ZADEL je klinični psiholog, direktor Inštituta za osebni razvoj C. A. R in izvrsten predavatelj, ki slovi po dinamičnih in odmevnih predavanjih. Veliko predava po šolah in je oče štirih otrok, zato je odličen sogovornik tudi o tematikah s področja vzgoje in starševstva.
ŠPELA HVALEC je klinična psihologinja in vedenjsko-kognitivna psihoterapevtka. Zaposlena je v Psihiatrični bolnišnici kot klinična psihologinja in vodja psihološke službe. Je tudi predsednica Društva za vedenjsko in kognitivno terapijo Slovenije. Opazna je kot avtorica številnih strokovnih predavanj na temo duševnega zdravja.
Predavanje JACINTE DOBERŠEK, viš. med. ses., prof. zdravstvene vzgoje s specialnimi znanji in nevrolingvističnim praktikom (NLP), prinaša nekaj nasvetov, kako lahko poskrbimo za notranje ravnovesje, za naše duševno zdravje, kakšna je pri tem vloga družine, prijateljev ter širše skupnosti.

Prijave sprejemamo preko elektronske prijavnice na spletni strani DMSBZT Ljubljana na: www.drustvo-med-sester-lj.si do 5. 10. 2024, oz. do zapolnitve prostih mest (60). Ob prijavi obvezno navedite tudi vaš e-naslov.

Izobraževanje je namenjeno članom DMSBZT Ljubljana in ni KOTIZACIJE! S seboj prinesite člansko izkaznico Zbornice – Zveze.

E-prijava za člane Z – Z

E-prijava za nečlane Z – Z

Za dodatne informacije se obrnite na irma.kiprijanovic@gmail.com