Obravnava krvavitev v nujni medicinski pomoči

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Celje

E dmsbzt.celje@gmail.com

30/9/2024

Društvo medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov Celje, Kidričeva ulica 25, 3000 Celje

Poglej na zemljevidu

Registracija Predavateljica: Breda Lozar, DMS

Pristop C-ABCDE

Vidne in nevidne krvavitve

Ustavljanje krvavitve

Sprejem klica

Refleksija in zaključek

Kotizacija za udeležbo na strokovnem izpopolnjevanju znaša 60 € brez DDV za posameznega udeleženca. Člani Zbornice – Zveze, ki imajo poravnane članske obveznosti, so upravičeni do popusta in znaša 30 € brez DDV. Kotizacija se plača po izstavljenem računu. Prijave so na portalu Zbornice – Zveze, kamor lepo prosim vpišite svoj mail, da vam lahko pošljemo po mailu povezavo za predavanje. Izobraževanje je vpisano v register izobraževanj Zbornice – Zveze.

Odpoved prijave na izobraževanje je možna v portalu članov (velja za člane Zbornice – Zveze) ali na e-naslov kontaktne osebe strokovnega srečanja. V primeru odpovedi najkasneje štiri (4) ali več dni pred izobraževanjem, se prijavitelju povrne celotna vplačana kotizacija. V primeru odpovedi od vključno tri (3) dni pred izobraževanjem, Zbornica – Zveza zaračunava stroške v višini 50 % kotizacije. Sobote, nedelje, prazniki (dela prosti dnevi) se ne vštevajo v rok odpovedi.
S pravočasno odjavo namreč omogočite prijavo udeležencem, ki se zaradi zapolnjenih mest na izobraževanje niso mogli prijaviti.

E-prijava za člane Z – Z

E-prijava za nečlane Z – Z

Za dodatne informacije se obrnite na dmsbzt.celje@gmail.com