Kako pripraviti pacienta na MR preiskavo?

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Gorenjske

E nina.trifoni@gmail.com

29/2/2024

Google Meet

Prijava v videokonferenčno orodje

Uvodni pozdrav in otvoritev srečanja Alenka Bijol, dipl. m. s., univ. dipl. soc., DMSBZT Gorenjske

Teoretično ozadje MR preiskave Aleš Agatonović, dr. med., spec. radiologije

Vloga radiološkega inženirja pri MR preiskavi Rok Us, dipl. inž. radiologije

Vloga medicinske sestre pri pripravi pacienta na MR preiskavo Zala Marn, dipl. m. s.

Razprava, odgovori na vprašanja in zaključek

Strokovno izobraževan je za članice/člane Gorenjskega društva in člane Zbornice – Zveze brezplačno, za nečlanice/nečlane Zbornice – Zveze je kotizacija 30€ z vključenim DDV-jem na posameznega udeleženca EUR. Povezavo do e-srečanja boste prejeli po e-pošti. V primeru, da se prijavljena oseba pravočasno ne odjavi (najkasneje 3 dni pred dogodkom) ali se ne udeleži srečanja na daljavo, se obračuna kotizacija skladno s cenikom Zbornice-Zveze. Strokovno srečanje je v postopku pridobivanja licenčnih in pedagoških točk pri Zbornici – Zvezi.

Prijave sprejemamo do 25. 2. 2024.

E-prijava za člane Z – Z

E-prijava za nečlane Z – Z

Dostop do spletne platforme Google Meet boste dobili en dan pred dogodkom.
Za dodatna vprašanja oz. informacije se obrnite na naslov: nina.trifoni@gmail.com