Obravnava nasilja na delovnem mestu

Zbornica - Zveza, Delovna skupina za nenasilje v zdravstveni in babiški negi

T 031 225 531 E nenasilje@zbornica-zveza.si

27/9/2024

Trajanje: 1 dan

Zbornica - Zveza, Ob železnici 30 a, Ljubljana

Poglej na zemljevidu

1. Del predavanja

Uvod Aljoša Lapanja

Predstavitev izvajalcev

Nenasilno reševanje konfliktov Doroteja Lešnik Mugnaioni

Deeskalacijske tehnike komunikacije Aljoša Lapanja

Spolno nadlegovanje in trpinčenje na delovnem mestu dr. Sonja Robnik

Odmor

2. Del predavanja

Udeleženci se razdelijo v tri skupine, sledijo tri ponovitve delavnic.

1. izvedba

2. izvedba

3. izvedba

DELAVNICA I: Nenasilno reševanje konfliktov Doroteja Lešnik Mugnaioni

DELAVNICA II: Deeskalacijske tehnike komunikacije Aljoša Lapanja, Katarina Potrbin

DELAVNICA III: Spolno nadlegovanje in trpinčenje na delovnem mestu dr. Sonja Robnik

Evalvacija in zaključek

Prijave: Število prijav omejeno na 45.
Kotizacija: 220,00 € z DDV. Članom Zbornice – Zveze, ki imajo poravnane članske obveznosti, se prizna 50 % popust pri plačilu kotizacije.
V kotizacijo so všteti stroški pogostitve, priprave izročkov predavanj in organizacije strokovnega seminarja.
Strokovni seminar je pri Zbornici zdravstvene in babiške nege in Zvezi strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije in Zdravniške zbornice v postopku vrednotenja za pridobitev licenčnih točk ter vpisa strokovnega izobraževanja v register strokovnih izobraževanj Zbornice Zveze.

Odpoved prijave na izobraževanje je možna v portalu članov (velja za člane Zbornice – Zveze) ali na e-naslov kontaktne osebe strokovnega srečanja. V primeru odpovedi najkasneje štiri (4) ali več dni pred izobraževanjem, se prijavitelju povrne celotna vplačana kotizacija. V primeru odpovedi od vključno tri (3) dni pred izobraževanjem, Zbornica – Zveza zaračunava stroške v višini 50 % kotizacije. Sobote, nedelje, prazniki (dela prosti dnevi) se ne vštevajo v rok odpovedi.
S pravočasno odjavo namreč omogočite prijavo udeležencem, ki se zaradi zapolnjenih mest na izobraževanje niso mogli prijaviti.

Prijave

E-prijavnica za člane

E-prijavnica za nečlane

Dodatne informacije preko nenasilje@zbornica-zveza.si ali na številko 031-225-531 (g. Aljoša Lapanja).