Uporaba himalajskih posod v vsakdanjem življenju

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Maribor
21.01.2019 - 16:00 do 19:00
V prostorih društva (Ulica heroja Jevtiča 5, Maribor - Melje

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Maribor

UPORABA HIMALAJSKIH POSOD V VSAKDANJEM ŽIVLJENJU

»Posoda je živa, poveži se z njo in naučila te bo, kar moraš vedeti o njej, popeljala te bo v svet s tančico zavitih 5000-letnih skrivnosti.«
Namen globljega poznavanja himalajskih pojočih posod je spoznati zvočno regeneracijo za doseganje večje vitalnosti in boljšega počutja.
Spoznali bomo, kako izbrati himalajsko posodo primerno za nas, dejavnike, ki vplivajo na ceno in kakovost posod, tehnike rokovanja s himalajskimi posodami, zvočno tretiranje, zvočno masažo, zvočno meditacijo in veliko drugih koristnih informacij (živa voda, hrana, čiščenje prostorov …).
Delavnica je namenjena vsem, ki želite vstopiti v svet holističnega zvoka in vibracije.
Izvedel jo bo Marjan Zelenik, kreator holističnega zvoka s 15-letnimi izkušnjami na področju holističnega zvoka in vibracije.

Prijave in dodatne informacije

Na izobraževanje se prijavite z e-prijavnico na spletni strani Zbornice – Zveze: www.zbornica-zveza.si (povezava desno spodaj).

Kontaktna oseba:
Katarina Kac na tel. št. 040 373 390.

Predsednica društva
Ksenija Pirš