Spoznavanje svojih lastnosti za lažje sporazumevanje z drugimi

Odpoved izobraževanja
Društvo medicinskih sester in zdravstvenih tehnikov Celje
12.12.2013 - 11:00 do 15:00
ZD Celje, v predavalnici, v kleti

vas vabi na učno delavnico

11.00 - 15.00

Albina Kokot, dipl.med. sest., Master of business communication, Reality teherapy certification

Večina naših težav je bolj kot kdajkoli posledica nezadovoljujočih medsebojnih odnosov. Ponavadi smo nesrečni in trpimo takrat, ko se s pomembnimi ljudmi ne razumemo tako, kot bi si želeli. Glavni vzrok slabih medsebojnih odnosov je v tem, da včasih ne razumemo, da drugemu človeku ni nujno dobro to, kar je meni dobro. Veliko ljudi se že zaveda tega, da teževe sožitja izvirajo iz naše različnosti. Manj pa, da je sprejemanje drugih, takšnih kot so pogoj, brez katerega tudi sami ne moremo najti radosti in sreče.

Prijave

Obvezna je prijava z elektronsko prijavnico, ki jo dobite na spletni strani Zbornice - Zveze in jo z vsemi izpolnjenimi podatki pošljite na mail: info@dmsbzt-celje.si, Tomica Kordiš mobi: 051 398 909

Kotizacija
Za člane strokovnega DMSBZT Celje kotizacije ni, za ostale člane kotizacija znaša 30€ in jo lahko nakažete na TRR društva: 06000-0007356391.
Ob registraciji imejte s sabo člansko izkaznico.

Vljudno vabljeni!

Predsednica DMSBZT Celje